What's happening?

Video Sources 122 Views Report Error

  • Shiko filmin

Dexter: New Blood: 1x1

Cold Snap

Për dekadën e fundit, Dexter ka jetuar një jetë të qetë, të izoluar larg tundimeve të së kaluarës së tij. Kur një i nxehtë lokal fillon të sillet në mënyrë të pamatur dhe një i huaj misterioz duket se është në gjurmët e Dexter-it, ai pyet nëse mund të vazhdojë të shtypë nxitjet vrasëse të pasagjerit të tij të errët.

Dexter: New Blood: 1×1
Dexter: New Blood: 1×1
Dexter: New Blood: 1×1
Dexter: New Blood: 1×1
Dexter: New Blood: 1×1
Dexter: New Blood: 1×1
Dexter: New Blood: 1×1
Dexter: New Blood: 1×1
Dexter: New Blood: 1×1
Dexter: New Blood: 1×1
Nov. 07, 2021

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published

Përshëndetje

Ne jemi adresë e re për të ju mundësuar të shikoni filmat më të ri në botë së bashku me ne....

X