What's happening?

Video Sources 83 Views Report Error

  • Shiko filmin

Dexter: New Blood: 1x2

Storm of Fuck

Kur një rast i thjeshtë i personit të zhdukur kthehet në një skenë krimi, kabina e Dexter-it bëhet bazë në shtëpi për kërkimin dhe shpëtimin. Koha e tmerrshme për Dexter, i cili po përpiqet të ribashkohet me djalin e tij të humbur prej kohësh, Harrison. Ndërsa Angela dhe Harrison njihen, Dexter përpiqet të mbajë të ndara botën e tij të vjetër dhe të re.

Dexter: New Blood: 1×2
Dexter: New Blood: 1×2
Dexter: New Blood: 1×2
Dexter: New Blood: 1×2
Dexter: New Blood: 1×2
Dexter: New Blood: 1×2
Dexter: New Blood: 1×2
Dexter: New Blood: 1×2
Dexter: New Blood: 1×2
Dexter: New Blood: 1×2
Nov. 14, 2021

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published

Përshëndetje

Ne jemi adresë e re për të ju mundësuar të shikoni filmat më të ri në botë së bashku me ne....

X