What's happening?

Video Sources 73 Views Report Error

  • Shiko filmin

Dexter: New Blood: 1x3

Smoke Signals

Dexter shpreson të ketë një shans për t’i rregulluar gjërat me Harrison, gjë që po rezulton të jetë e vështirë për t’u bërë kur ka një hetim të plotë krimi që vetë Dexter ka shkaktuar. Harrison bashkohet me ekipin e mundjes së shkollës së mesme dhe shpejt bën emër në shkollë. Ndërkohë, një podkaster i vërtetë i krimit nga LA mbërrin në Iron Lake dhe miqësohet me të dashurën e shefit të policisë së Dexter.

Dexter: New Blood: 1×3
Dexter: New Blood: 1×3
Dexter: New Blood: 1×3
Dexter: New Blood: 1×3
Dexter: New Blood: 1×3
Dexter: New Blood: 1×3
Dexter: New Blood: 1×3
Dexter: New Blood: 1×3
Dexter: New Blood: 1×3
Dexter: New Blood: 1×3
Nov. 21, 2021

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published

Përshëndetje

Ne jemi adresë e re për të ju mundësuar të shikoni filmat më të ri në botë së bashku me ne....

X