What's happening?

Video Sources 62 Views Report Error

  • Shiko filmin

Power Book II: Ghost: 2x4

Gettin' These Ends

Tariq vizitoi Davis dhe Saxe dhe kërkoi që ata të largonin policinë nga Zeke duke u dhënë atyre informacion se policët gjetën armën e një oficeri të NYPD-së si armën e vrasjes në skenën e vrasjes së Jabari Reynold. Ai donte që Davis të vraponte me një histori të fshehtë nga policia për ta nxjerrë Zeke nga telashet.

Dec. 12, 2021

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published

Përshëndetje

Ne jemi adresë e re për të ju mundësuar të shikoni filmat më të ri në botë së bashku me ne....

X