What's happening?

Video Sources 28 Views Report Error

  • Shiko filmin

The Blacklist: 8x2

Katarina Rostova: Conclusion

Ndërsa Liz shtyn një burim për përgjigje, Red dhe grupi i punës përballen me implikimet e veprimeve të saj. Tensionet vlojnë dhe ndërmerret një veprim drastik, i cili do të ndryshojë përgjithmonë marrëdhënien e Red dhe Liz.

The Blacklist: 8×2
Nov. 20, 2020

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published

Përshëndetje

Ne jemi adresë e re për të ju mundësuar të shikoni filmat më të ri në botë së bashku me ne....

X