What's happening?

Video Sources 79 Views Report Error

  • Watch trailer
  • Shiko filmin
Caged

Caged

There is no getting out.Jan. 26, 2021United Kingdom81 Min.Not Rated
Your rating: 0
6 1 vote

Synopsis

Një mashkull afrikano-amerikan burgoset dhe vendoset në izolim pasi u shpall fajtor për vrasjen e gruas së tij, pasi ai është i përhumbur nga demonët e brendshëm dhe gruaja e tij e vdekur dhe shtyhet deri në pikën e thyerjes nga një roje femër abuzive.

Caged
Caged
Original title Caged
IMDb Rating 3.7 451 votes
TMDb Rating 6.2 50 votes

Director

Cast

Edi Gathegi isHarlow Reid
Harlow Reid
Melora Hardin isOfficer Sacks
Officer Sacks
Angela Sarafyan isAmber Reid
Amber Reid
Tony Amendola isWarden Perez
Warden Perez
Robert R. Shafer isOfficer Ganser
Officer Ganser
Chris Blasman isRookie Guard
Rookie Guard

Similar titles

James Bond 007 No Time to Die (2021)
The Immortal
The Terminator
COVID-21: Lethal Virus
Hacker: Trust No One (2022)

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published

Përshëndetje

Ne jemi adresë e re për të ju mundësuar të shikoni filmat më të ri në botë së bashku me ne....

X