What's happening?

Video Sources 86 Views Report Error

  • Watch trailer
  • Shiko filmin
COVID-21: Lethal Virus

COVID-21: Lethal Virus

Fear is contagiousJan. 01, 2021Spain87 Min.Not Rated
Your rating: 0
7 1 vote

Synopsis

Ndryshimi i klimës ka lëshuar një virus të lashtë të tërbimit të bllokuar në akullin e Antarktidës. Një shkencëtare femër përpiqet të shkojë në laborator për të krijuar një kurë për të shpëtuar botën, e mbrojtur nga një ekscentrik dhe dy anëtarë të forcave speciale.

COVID-21: Lethal Virus
Original title COVID-21: Lethal Virus
IMDb Rating 1.7 877 votes
TMDb Rating 5.5 222 votes

Similar titles

Mondocane
The Terminator
James Bond 007 No Time to Die (2021)
Hacker: Trust No One (2022)
Caged
The Immortal

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published

Përshëndetje

Ne jemi adresë e re për të ju mundësuar të shikoni filmat më të ri në botë së bashku me ne....

X