What's happening?

Video Sources 77 Views Report Error

  • Watch trailer
  • Shiko filmin
Home Alone 2: Lost in New York (1992)

Home Alone 2: Lost in New York (1992)

He's up past his bedtime in the city that never sleeps.Nov. 19, 1992USA120 Min.PG
Your rating: 0
6 1 vote

Synopsis

Në vend që të fluturojë për në Florida me njerëzit e tij, Kevin përfundon i vetëm në Nju Jork, ku merr një dhomë hoteli me kartën e kreditit të babait të tij, pavarësisht nga problemet e një nëpunësi dhe ngatërrestari. Por kur Kevin ndeshet me armiqtë e tij të vjetër, Banditët e Lagur, ai është i vendosur të prishë planet e tyre për të grabitur një dyqan lodrash në prag të Krishtlindjeve.

Home Alone 2: Lost in New York (1992)
Home Alone 2: Lost in New York (1992)
Home Alone 2: Lost in New York (1992)
Home Alone 2: Lost in New York (1992)
Home Alone 2: Lost in New York (1992)
Home Alone 2: Lost in New York (1992)
Home Alone 2: Lost in New York (1992)
Home Alone 2: Lost in New York (1992)
Home Alone 2: Lost in New York (1992)
Home Alone 2: Lost in New York (1992)
Original title Home Alone 2: Lost in New York
IMDb Rating 6.8 346,164 votes
TMDb Rating 6.7 7,770 votes

Similar titles

Long Story Short
James Bond 007 No Time to Die (2021)
PAW Patrol: The Movie

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published

Përshëndetje

Ne jemi adresë e re për të ju mundësuar të shikoni filmat më të ri në botë së bashku me ne....

X