What's happening?

Video Sources 90 Views Report Error

  • Watch trailer
  • Albania
  • German
Needle Park Baby

Needle Park Baby

Jan. 16, 2020Switzerland101 Min.Not Rated
Your rating: 0
5 1 vote

Synopsis

Pranverë 1995 – pas mbylljes së Needle Park dhe skenës publike të drogës në Cyrih, njëmbëdhjetë vjeçarja Mia dhe nëna e saj e varur nga heroina Sandrine u zhvendosën në fshat. Ndërsa kujdeset për nënën e saj, Mia kalon kohë me shoqen e saj imagjinare dhe një bandë adoleshente vendase të papërshtatshme. Këto miqësi më në fund i japin asaj forcën për t’u rebeluar dhe për t’u çliruar nga nëna e saj abuzive.

Needle Park Baby
Needle Park Baby
Needle Park Baby
Needle Park Baby
Needle Park Baby
Needle Park Baby
Needle Park Baby
Needle Park Baby
Original title Platzspitzbaby
IMDb Rating 7.2 788 votes
TMDb Rating 6.8 14 votes

Similar titles

Mondocane
Never Back Down: Revolt
The Immortal
Albanian Gangster

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published

Përshëndetje

Ne jemi adresë e re për të ju mundësuar të shikoni filmat më të ri në botë së bashku me ne....

X