What's happening?

Video Sources 82 Views Report Error

  • Watch trailer
  • Shiko filmin
PAW Patrol: The Movie

PAW Patrol: The Movie

Our fate is in their paws.Aug. 09, 2021USA86 Min.G
Your rating: 3
6 2 votes

Synopsis

Ryder dhe të vegjlit thirren në Adventure City për të ndaluar kryebashkiakun Humdinger që ta kthejë metropolin e zhurmshëm në një gjendje kaosi.

PAW Patrol: The Movie
PAW Patrol: The Movie
PAW Patrol: The Movie
PAW Patrol: The Movie
PAW Patrol: The Movie
PAW Patrol: The Movie
PAW Patrol: The Movie
PAW Patrol: The Movie
PAW Patrol: The Movie
Original title PAW Patrol: The Movie
IMDb Rating 6.1 5,849 votes
TMDb Rating 7.5 953 votes

Director

Cal Brunker
Director

Cast

Iain Armitage isChase (voice)
Chase (voice)
Lilly Bartlam isSkye (voice)
Skye (voice)
Will Brisbin isRyder (voice)
Ryder (voice)
Ron Pardo isHumdinger / Turbot (voice)
Humdinger / Turbot (voice)
Marsai Martin isLiberty (voice)
Liberty (voice)
Yara Shahidi isKendra Wilson (voice)
Kendra Wilson (voice)
Kim Kardashian West isDelores (voice)
Delores (voice)
Randall Park isButch (voice)
Butch (voice)
Dax Shepard isRuben (voice)
Ruben (voice)
Jimmy Kimmel isMarty Muckracker (voice)
Marty Muckracker (voice)

Similar titles

Long Story Short
James Bond 007 No Time to Die (2021)
Home Alone 2: Lost in New York (1992)

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published

Përshëndetje

Ne jemi adresë e re për të ju mundësuar të shikoni filmat më të ri në botë së bashku me ne....

X