What's happening?

Video Sources 78 Views Report Error

  • Watch trailer
  • Albania
  • German
The Immortal

The Immortal

Dec. 05, 2019Italy115 Min.Not Rated
Your rating: 0
9 1 vote

Synopsis

Pas ribashkimit me mentorin e tij të parë Bruno dhe marrjes së misionit të tij të fundit, një Ciro i mërguar lihet të përballet pa frikë çdo gjë që i del përpara, duke lundruar në një kapitull të ri të luftës së bandave ndërsa përballet me kujtimet shkatërruese të humbjes dhe traumës. Duke u gërshetuar mes të kaluarës së tij si jetim në botën e krimit mizor të Napolit dhe të tashmes si një vrasës i ngurtësuar, dinakë pa asgjë për të humbur, Ciro është zhytur në thellësitë e ftohta dhe të errëta të një bote ku pavdekësia është vetëm një formë tjetër dënimi.

The Immortal
The Immortal
The Immortal
The Immortal
The Immortal
The Immortal
The Immortal
The Immortal
The Immortal
Original title L'Immortale
IMDb Rating 6.7 6,254 votes
TMDb Rating 6.7 392 votes

Director

Cast

Similar titles

Mondocane
Never Back Down: Revolt
Caged
The Terminator
Needle Park Baby
Hacker: Trust No One (2022)
Albanian Gangster
James Bond 007 No Time to Die (2021)
COVID-21: Lethal Virus

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published

Përshëndetje

Ne jemi adresë e re për të ju mundësuar të shikoni filmat më të ri në botë së bashku me ne....

X