The Blacklist: Season 8

Nov. 13, 2020
Your rating: 0
9 1 vote

Me shpinën pas murit, Raymond Reddington përballet me armikun e tij më të frikshëm deri më tani: Elizabeth Keen. E lidhur me nënën e saj, spiunën famëkeqe ruse Katarina Rostova, Liz duhet të vendosë se sa larg është e gatshme të shkojë për të zbuluar pse Reddington ka hyrë në jetën e saj dhe cili është në të vërtetë fundi i tij. Përplasja midis Reddington dhe Keen do të ketë pasoja shkatërruese për të gjithë ata që qëndrojnë në prag të tyre, duke përfshirë Task Forcën që ata ndihmuan në krijimin.

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published

Përshëndetje

Ne jemi adresë e re për të ju mundësuar të shikoni filmat më të ri në botë së bashku me ne....

X